Компанія

Мережа автозаправних комплексів УкрАВТО

Ваш автомобіль потребує професійного підходу в усіх питаннях, що стосуються експлуатації. Одне з найважливіших питань – якісне пальне.

Мережа автозаправних комплексів УкрАВТО пропонує виключно високоякісне пальне від європейського виробника НПЗ АТ «ORLEN Lietuva». Всі марки бензинів, а також дизельного палива, що реалізуються на АЗК «УкрАВТО», відповідають стандарту ЄВРО 5. Ніяких інших палив, які б відповідали менш вимогливим стандартам, на автозаправних комплексах «УкрАВТО» не реалізується. Вже понад 10 років - жодних обіцянок, лише гарантії якісного палива. Гарантії для вас та Вашого автомобіля. Гарантія того, що ви використовуєте високоякісне паливо європейського нафтопереробного підприємства «ORLEN lietuva».

Новини

Новини

Зміна продуктового портфелю в мережі АЗК «УкрАВТО» 

У травні 2017 року в мережі автозаправних комплексів «УкрАВТО» сталися зміни серед представлених видів пального. Бензин типу А92+ більше не буде реалізовуватися, а бензин А98 після тривалої відсутності знову повертається на АЗК «УкрАВТО».

Заводом виробником та нашим єдиним постачальником усіх видів пального концерном ORLEN Lietuva було припинено виробництво бензину з октановим числом 92-94. Таким чином, не маючи можливості реалізовувати на АЗК «УкрАВТО» якісний бензин марки А92, прийняте єдине можливе рішення припинити його продажі, що було обумовлене філософією компанії щодо реалізації виключно якісного пального стандарту ЄВРО 5.

Відносно бензину А98, протягом півтора року на наших АЗК реалізовувався високоякісний бензин марки А98+ з додаванням багатофункціональної миючої присадки «BASF», що спеціально розроблена для даних нафтопродуктів і додається в суворій відповідності з технічними умовами виробника. Проте весь цей час ми аналізували та вивчали попит на один з кращих видів пального в Україні та дійшли висновку, що нашим Клієнтами ми маємо запропонувати можливість вибору та періодичності використання бензину А98 та А98+ з присадкою.

Ми й надалі продовжуватимемо прислухатися до думки наших Клієнтів, пропонувати кращі нафтопродукти та впроваджувати корисні інноваційні послуги в мережі наших автозаправних комплексів. Завітай на АЗК «УкрАВТО» на переконайся в максимальній якості!