УкрАВТО Плюс

Одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії є продаж палива для корпоративних клієнтів через систему безготівкового розрахунку – УкрАВТО ПЛЮС.

Якщо ваше підприємство володіє парком автомашин і ви шукаєте шляхи для збереження грошей, часу і для вас є важливим якість нафтопродуктів – УкрАВТО ПЛЮС створене спеціально для вас. 

- Точна система обліку заправок клієнта
Захист від несанкціонованого доступу
Зручність у використанні
Оперативна звітність по кожній картці
Повний пакет бухгалтерської документації

Організаціям, які використовують при розрахунку за нафтопродукти паливні картки «УкрАВТО ПЛЮС», пропонуються вигідні умови ціноутворення: ціна нафтопродуктів складається з роздрібної ціни на АЗК в момент заправки за вирахуванням знижки, розмір якої залежить від фактично придбаного палива на АЗК в попередньому періоді.

Автоматизована система безготівкових розрахунків за допомогою паливних карт дозволяє організувати індивідуальний підхід до кожного клієнта та вибрати зручну схему розрахунків.

"Електронний гаманець"

Робота в режимі електронного гаманця - це стандартна схема, коли на одну або кілька паливних карт Покупця записується деяка кількість грошових коштів відповідно до Заявки (Додаток № ... до договору купівлі-продажу нафтопродуктів).

При обслуговуванні на Торгових точках вартість Товару списується з залишку на гривневому гаманці карти за ціною АЗК.

Заправка за паливними картками можлива при наявності позитивного залишку на гаманці карти.

Для поповнення гаманця використовуються такі способи:

 - Поповнення паливних карт безпосередньо в офісі Продавця в межах залишку на гривневому рахунку Покупця;

 - Відкладені поповнення: формується запис про переказ коштів з рахунку Покупця на його карту відповідно до Заявки на підготовку, видачу та зміна паливних безготівкових карт (Додаток № ... до договору купівлі-продажу нафтопродуктів). При наступній інкасації цей запис передається на термінали, розташовані на АЗК Продавця (згідно Додатку № ... до договору купівлі-продажу нафтопродуктів). До заправки за паливними картами, при першому ж їх пред'явленні на терміналі, відбувається її автоматичне поповнення.

 

"Лімітна схема"

Безготівкові паливні картки клієнта мають ліміт, який визначає дозволену величину споживання Товару за певний час (доба або місяць), відповідно до Заявки на підготовку, видачу та зміна паливних карт (Додаток № ... до договору купівлі-продажу нафтопродуктів).

Вартість заправки по паливній карті списується з гривневого рахунку Покупця в момент обробки транзакції обслуговування, отриманої при інкасації з терміналу.

Вартість Товару визначається за тарифом терміналу на момент обслуговування. Блокування паливної картки Покупця здійснюється при досягненні рахунки певного критичного значення - «сигнального порогу» (значення обчислюється на основі лімітів всіх карт Покупця).

Особливістю даної схеми є те, що всі паливні картки мають «доступ» до палива, тобто до корпоративного рахунку організації.

Договір поставки
нафтопродуктів